خرید و فروش انلاین در ارومیه

ماسک های تنفسی

ماسک های تفسی:

ماسک تنفسی محافظت در برابر عفونت های ریوی و حساسیت های تنفسی و برخی بیماری های واگیر دار مانند کرونا کمک شایانی می کند. استفاده از ماسک های تنفسی تا حدودی مشکلات تنفسی را رفع نموده و از بروز بیماری های تنفسی جلوگیری می نماید. در عمل یک ماسک جهت پوشاندن بینی و دهان و یا قسمتی از سر و صورت طراحی می شود که نوع آن بر اساس نوع آلاینده موجود در هوا انتخاب می شود. معمولا از ماسک های تنفسی در برابر ذرات جامد معلق در هوا غیر نفتی استفاده می شود.

ویژگی های ماسک جراحی:

پارچه اسپان باند و ملت بلون بدون بافت

پارچه به کار رفته در ماسک جراحی حرفه ای از اسپان باند و ملت بلون بدون بافت است. پارچه بیرونی ماسک و پارچه داخلی از اسپان باند بدون بافت است. پارچه وسطی که بین دو اسپان باند قرار گرفته است نیز ملت بلون می باشد. نوع این پارچه ها که همان طور که گفته شد بدون بافت است بسیار نرم و لطیف است. به همین دلیل استفاده از آن راحت است. به خوبی می توانید تنفس کنید. چرا که هوا به حد خوبی رد و بدل می شود. همچنین تعرق در آن به خاطر بخاطر و گرمای تنفس و دهان به حداقل می رسد.

دارای گیره بینی

ماسک جراحی باید دارای گیره بینی باشد. چرا که باید تمام راه های انتقال ویروس و باکتری را ببندد. به همین دلیل در مراحل ساخت ماسک جراحی یک گیره بینی در قسمت بالای ماسک تعبیه شده است. این قسمت با توجه به ارگونومی چهره و صورت فرد قابل تنظیم است. پس از این که ماسک جراحی روی صورت قرار گرفت با استفاده از گیره بینی راه نفوذ از بالای ماسک بسته می شود. بدین ترتیب احتمال انتقال ویروس های خطرناک که به طور معمول از طریق دهان و بینی وارد بدن می شوند به حداقل خود می رسد.

ضد حساسیت

نوع لایه های ماسک جراحی همان طور که گفته شد اسپان باند و ملت بلون است. این پارچه ها بسیار لطیف و ضد حساسیت هستند. افرادی با پوست حساس بدون نگرانی از التهابات پوستی و ایجاد حساسیت می توانند از این ماسک استفاده کنند. گردش هوای راحت و آسان از لایه های ماسک باعث می شود که احتمال قرمزی پوست به حداقل برسد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *